Witaj na WWW.TANIEC.CHEŁM.PLdomowa
profesjonalna kadrarodzinna atmosfera
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Radosław Buczma

Od lat skoncentrowany na pracy szkoleniowej i trenerskiej. Były II trener mistrzowskiego "Taktu – Zomar" i twórca osiągnięć oraz pierwszy trener "Małego Taktu – Zomar", który doprowadził do tytułu Mistrza Polski oraz 3 – krotnie do wicemistrzostwa. Wcześniej 4 – krotny Mistrz Polski Formacji Tanecznych, 3 – krotny wicemistrz, zdobywca Pucharu Polski Młodzieży oraz Srebrnego Aplauzu na Międzynarodowym Festiwalu w Koninie w tej dziedzinie. Także 9 – krotny reprezentant kraju na Mistrzostwach Świata i Europy, Pucharze Dunaju. Zdobywca IV miejsca na Świecie i Europie. Uczestniczył w tourne artystycznym w Chinach na zaproszenie władz państwa, także we Włoszech, na Węgrzech, Ukrainie. Były członek Zarządu Okręgu Lubelskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

Trener Zespołu Tańca Towarzyskiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie. Absolwent filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Dyplomowany pedagog i instruktor sportowego tańca towarzyskiego (Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego i Turystyki), współpracujący szkoleniowo z innymi ośrodkami tańca. Prywatnie nauczyciel szkolny i akademicki - Wyższa Szkoła Stosunków Międzynarodowych i Komunikacji Społecznej.

 


 Robert Jamiński

W kręgach tanecznych znany, jako B-Boy Jamnik. Jego przygoda z tańcem trwa tak długo jak długo chodzi po ziemi. Jego serce bije w rytmie Funku a w żyłach płynie Hip Hop. Na co dzień obcuje z całą gamą styli tanecznych. Hip Hop, House, Locking to style, w których czuje się jak ryba w wodzie. Nic jednak nie jest w stanie przebić, jako miłości do B-Boyingu. Stylu określanego potocznie, jako Break Dance. Wielką wagę przywiązuje do wszechstronnego rozwoju ciała oraz umysłu. Jest autorem poradnika o rozciąganiu. Brał lekcje od pionierów ulicznych styli tańca takich jak Mr Wiggles, Alien Ness czy Cold Criss. Dyplomowany instruktor tańca a przede wszystkim aktywnie rozwijający się tancerz. Swoją miłość do Hip Hopu ciągle przelewa na licznych podopiecznych a w tym wszystkim stara się być najzwyczajniej – dobrym człowiekiem.

 

 


Marek Sykała

Swe rozległe zainteresowania kulturą Dalekiego Wschodu uzupełnia także tytułem instruktora samoobrony, Nordic Walking, Rekreacji Ruchowej. Posiada dyplom w zakresie medycyny naturalnej i doradztwa psychotronicznego - specjalność medycyna wschodu.

 

 

 

 


 Izabela Szczepanek

Posiada międzynarodową klasę „S” w tańcach standardowych i najwyższą krajową „A” w tańcach latynoamerykańskich. Półfinalistka Mistrzostw Polski Młodzieży w tańcach standardowych. Wicemistrz Polski Formacji Tanecznych w stylu latynoamerykańskim, reprezentantka kraju na Mistrzostwach Świata. Finalistka prestiżowych turniejów tańca w kraju i za granicą. Absolwentka pedagogiki Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie.
Uczestniczka warsztatów, szkoleń prowadzonych przez m.in.: Adama Króla, Romana Pawelca, Marka Chojnackiego.

 

 

 

 

 


Konrad Buczma

Posiada międzynarodową klasę „S” w tańcach standardowych i najwyższą krajową „A” w tańcach latynoamerykańskich. 8 - krotny Mistrz Polski Formacji Tanecznych w stylu latynoamerykańskim, 2 - krotny wicemistrz; 11 – krotny reprezentant kraju na Mistrzostwach Świata i Europy, 2 – krotny finalista tych wydarzeń. Zdobywca prestiżowego Pucharu Dunaju. Odbył dwukrotnie tournee po Chinach na zaproszenie tamtejszych władz, a także na Węgrzech, Ukrainie, Cechach, Słowacji w Niemczech. Finalista prestiżowych turniejów tańca w kraju i za granicą, 3 – krotny zdobywca Pucharu Okręgu

Sędzia sportowego tańca towarzyskiego. Od 2008 roku nieprzerwanie członek Zarządu Okręgu Lubelskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego (od 2012 roku sekretarz Zarządu), dyplomowany instruktor sportowego tańca towarzyskiego (Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego i Turystyki). Trener w Akademickim Zespole Tańca Towarzyskiego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie a także w latach 2007-2009 sekretarz zarządu Akademickiego Związku Sportowego tegoż Uniwersytetu.
Sędzia sportowego tańca towarzyskiego. Doktor prawa. Wykładowca akademicki m. in. Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie.

 


 

Agnieszka Michałowska

Swoją przygodę z tańcem zaczęła od electric boogie, dlatego nazywają ją "Boogie". Posiada dwie taneczne osobowości. Łączy pasję do bboyingu i hip hopu z zamiłowaniem do typowo kobiecego dancehallu. Tworzy to ciekawą mieszankę, co sprawia, że prowadzone przez nią zajęcia są różnorodne. Aktualna zawodniczka biorąca udział w szkoleniach, warsztatach u specjalistów w danym stylu. Prywatnie studentka finansów i rachunkowości UMCS.

 

 

 

 

 Daniel Pietryjas

Posiada najwyższą krajową klasę A w stylu tańców latynoamerykańskich. Energiczny, żywiołowy typowo latynoski tancerz zarażający pozytywną energią dorosłych i dzieci. Swoje umiejętności taneczne rozwija pod okiem uznanych w osobowości kształtujących styl latynoamerykański. Pasjonat lotnictwa i tańca. Prywatnie licencjonowany pilot i student Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie.

 

 

Współpracują z nami - Konsultanci Centrum

 

Jacek Fidurski

Absolwent pedagogiki Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego oraz Uniwersytetu Łódzkiego. Wicemistrz Polski zawodowców w stylu tańców standardowych, Mistrz Polski Młodzieży oraz dwukrotny Międzynarodowy Mistrz Polski w tej kategorii. Wicemistrz Polski w 10 tańcach. Dwukrotny zwycięzca cyklu Grand Prix Polski w tańcach standardowych. Swe sukcesy uzupełnia tytułem Akademickiego Mistrza Polski. Dyplomowany instruktor tańca i sędzia sportowego tańca towarzyskiego.

 

 

 

 

 

 


Paweł Tekiela

Mistrz Świata Młodzieży w kategorii tańców latynoamerykańskich, zdobywca 4 miejsca w tej kategorii na największym turnieju tańca na świecie w Blackpool. Mimo młodego wieku swe dokonania uzupełnia tytułami Wicemistrza Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego jak i Federacji Tańca Sportowego. Pochodzi z Wieliczki obecnie reprezentuje klub Corte Top Dance Warszawa.