• 10

Ważne zebranie rodziców dzieci grupy hip hop 1 (grupa z godz. 17.45

w środy) odbędzie się 22 listopada (środa) o godz. 18.

Prosimy o niezawodne przybycie!!!

Miło nam poinformować Państwa, że minioną niedzielę na turnieju tańca w Cmolasie Weronika Sokół i Daniel Pietryjas wytańczyli najwyższą krajową klasę A w stylu tańców latynoamerykańskich. Tym samym w barwach naszej szkoły tańczą już dwie takie pary, które jako jedyne w Chełmie posiadają klasę mistrzowską!!! Aby osiągnąć tak wysokie laury Weronika z Danielem stawali na podium ogólnopolskich zawodów w Zamościu, Dąbrowie Tarnowskiej, Tarnowie, Białej Podlaskiej, Siennicy Różanej i Cmolasie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!.

Klikając na zdjęcie możecie Państwo odtworzyć filmik z naszymi Rytmowiczami w akcji!

W sobotę 28 października po raz ósmy odbył się Ogólnopolski Turniej tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Rytm 2017 w połączeniu z Mistrzostwami Okręgu oraz turniejem dla par początkujących. Przez cały dzień gościliśmy niemal 300 par z całej Polski oraz Kijowa. Przez halę przewinęło się ponad 1500 osób! Już niedługo zaprezentujemy Państwu filmiki oraz zdjęcia z tego wielkiego wydarzenia. Warto natomiast odnotować udane starty naszych Rytmowiczów. Jakub Koguciuk- Daria Gawlik wygrali prestiżową kategorię open par dorosłych oraz wywalczyli II Wicemistrzostwo Okręgu Lubelskiego w tańcach standardowych. Daniel Pietryjas z Weroniką Sokół uplasowali się na 2 miejscu klasy B par dorosłych w tańcach latynoamerykańskich. Seweryn Hałaj z Roksaną Paralusz zajęli 3cią lokatę w C klasie tańców latynoamerykańskich i D klasy tańców standardowych. Bartek Przebierowski i Patrycja Nowacka 2 miejsce 10-11 latków klasy G. Podobnie Łukasz Korol i Nikola Grochowska oraz Szymon Mazurek z Patrycją Joachimowicz zajęli odpowiednio 2 i 3 miejsce 12-13 latków klasy G. Amadeusz Miazga i Kamila Siatka 4 miejsce klasy D tańców latynoamerykańskich oraz 6 klasy C tańców standardowych. Kamil Kretowicz i Dominika Lubawska 5 miejsce klasy D tańców latynoamerykańskich i klasy C tańców standardowych. Świetnie zaprezentowali się najmłodsi nasi tancerze, którzy w liczbie ok 30 par zdobyli same złote i srebrne medale!!!. Serdeczne gratulacje dla wszystkich!!!

Miło nam poinformować Państwa, iż nasi tancerze Daria Gawlik i Jakub Koguciuk w swoim debiucie wywalczyli tytuł II Wicemistrzów Okręgu Lubelskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego, które zostały rozegrane 28 października w Siennicy Różanej. Warto dodać, że Daria z Kubą byli najmłodszymi zawodnikami w prestiżowej kategorii par dorosłych!